O autorze
Specjalizuję się w rozwiązywaniu problemów i wyzwań biznesowych, które wymagają szybkiego i niestandardowego działania. Zazwyczaj realizuję to poprzez szkolenia biznesowe, ukierunkowane na osiąganie przez uczestników konkretnych celów (zero teorii, 100% praktyki) oraz doradztwo strategiczne dla top managementu. W grudniu ukazała się moją książka "Biznes Ci ucieka", w której dzielę się moimi praktycznymi doświadczeniami biznesowymi i nie tylko. W ciągu ostatnich lat:
- prowadziłem projekty marketingowe, które obejmowały takie obszary jak: budowanie i realizowanie strategii marketingowych, doradztwo strategiczne, kreowanie nowych sposobów i kanałów dotarcia do klienta.
- przeprowadziłem ponad 1200 godzin szkoleń specjalistycznych z zakresu przedsiębiorczości (marketing, sprzedaż, zarządzanie kryzysowe), dla grup od 10 do 800 osób
- przeprowadziłem ponad 700 rozmów handlowych
- uczestniczyłem w zespołach roboczych oraz debatach publicznych dotyczących tematyki biznesu i internetu

Jaki naprawdę jest Fredrik Eklund?

Fredrik Eklund Marcin Osman wykop "high kick"
Fredrik Eklund Marcin Osman wykop "high kick" www.fredrikeklund.pl
Jaki jest Fredrik Eklund? To pytanie w ostatnich kilku dniach zadało mi kilkadziesiąt osób! :) Fredrik wystąpił w ostatnią sobotę jako główny prelegent konferencji „Tylko dla orłów”. Moja relacja z nim polega na tym, że razem z Kamila Kruk jesteśmy polskimi wydawcami jego książki „Sprzedaż”. Daje nam to tę przewagę, że nie jesteśmy dla niego tłumem/nieznajomymi/biernymi słuchaczami/fanami, ale parterami biznesowymi. Dbamy o to, aby jego filozofia, doświadczenie i lekcje, które chce przekazać światu poznało jak najwięcej Polaków i Polek.

W ciągu ostatnich dni spędziliśmy z nim niemal każdą godzinę i dla nas osobiście najbardziej wartościowym czasem był ten spędzony w kameralnym gronie. Kolacja, wspólny wieczór przy winie, zakończony póóóóźną nocą ;) wspólne śniadanie, spacer po starówce- normalne, przyjacielskie spędzenie czasu, bez fanów, bez mediów, od tak, po prostu dobrze spędzony dzień.

Może Was to zaskoczy, ale Fredrik jest… introwertykiem. Mimo tego, że widzicie go na pierwszych stronach gazet, w towarzystwie najbardziej rozpoznawalnych ludzi na świecie, lub jako gwiazdę programu „Transakcje na milion” to tak naprawdę jest osobą, która dużo lepiej czuje się w mniejszym gronie. Gdyby tylko się dało, to w ogóle unikał by tłumów.

Bardzo mocna skupia się na tym, aby realizować swoje plany i marzenia. Zapewne nie wiecie, a Fredrik właśnie kończy pisać scenariusz filmu, ALE nie o nieruchomościach czy biznesie, ale… horror :D Podzielił się z nami jego fabuła, charakterystyką postaci, a nawet tytułem, ale to pozostawimy na razie dla siebie ;)


Wizjoner, ekscentryk, showman a jednocześnie niezwykle ciepły, wrażliwy i sentymentalny człowiek. Razem z Kamilą byliśmy bardzo poruszeni jego otwartością i ciepłem, którym się z nami dzielił, opowiadając o bardzo osobistych doświadczeniach przeszłości, ale i o niezwykle odważnych planach na przyszłość.

Spotkanie było również niezwykłe szczególnie ze względu na bardzo ciekawą propozycję jaką od niego otrzymałem. Tak odważną i zuchwałą, że nawet mnie wytrąciła z mojej strefy komfortu, a to nie zdarza się często ;)

Stay tuned, bo będzie się działo! :)

A jeśli jeszcze nie czytaliście jego książki pt. „Sprzedaż” to nadróbcie proszę to jak najszybciej. Choćby po to aby wiedzieć, o co chodzi na powyższym zdjęciu! :)

www.fredrikeklund.pl
Trwa ładowanie komentarzy...