O autorze
Specjalizuję się w rozwiązywaniu problemów i wyzwań biznesowych, które wymagają szybkiego i niestandardowego działania. Zazwyczaj realizuję to poprzez szkolenia biznesowe, ukierunkowane na osiąganie przez uczestników konkretnych celów (zero teorii, 100% praktyki) oraz doradztwo strategiczne dla top managementu. W grudniu ukazała się moją książka "Biznes Ci ucieka", w której dzielę się moimi praktycznymi doświadczeniami biznesowymi i nie tylko. W ciągu ostatnich lat:
- prowadziłem projekty marketingowe, które obejmowały takie obszary jak: budowanie i realizowanie strategii marketingowych, doradztwo strategiczne, kreowanie nowych sposobów i kanałów dotarcia do klienta.
- przeprowadziłem ponad 1200 godzin szkoleń specjalistycznych z zakresu przedsiębiorczości (marketing, sprzedaż, zarządzanie kryzysowe), dla grup od 10 do 800 osób
- przeprowadziłem ponad 700 rozmów handlowych
- uczestniczyłem w zespołach roboczych oraz debatach publicznych dotyczących tematyki biznesu i internetu

Jaki naprawdę jest Fredrik Eklund?

Fredrik Eklund Marcin Osman wykop "high kick"
Fredrik Eklund Marcin Osman wykop "high kick" www.fredrikeklund.pl
Jaki jest Fredrik Eklund? To pytanie w ostatnich kilku dniach zadało mi kilkadziesiąt osób! :) Fredrik wystąpił w ostatnią sobotę jako główny prelegent konferencji „Tylko dla orłów”. Moja relacja z nim polega na tym, że razem z Kamila Kruk jesteśmy polskimi wydawcami jego książki „Sprzedaż”. Daje nam to tę przewagę, że nie jesteśmy dla niego tłumem/nieznajomymi/biernymi słuchaczami/fanami, ale parterami biznesowymi. Dbamy o to, aby jego filozofia, doświadczenie i lekcje, które chce przekazać światu poznało jak najwięcej Polaków i Polek.

W ciągu ostatnich dni spędziliśmy z nim niemal każdą godzinę i dla nas osobiście najbardziej wartościowym czasem był ten spędzony w kameralnym gronie. Kolacja, wspólny wieczór przy winie, zakończony póóóóźną nocą ;) wspólne śniadanie, spacer po starówce- normalne, przyjacielskie spędzenie czasu, bez fanów, bez mediów, od tak, po prostu dobrze spędzony dzień.Może Was to zaskoczy, ale Fredrik jest… introwertykiem. Mimo tego, że widzicie go na pierwszych stronach gazet, w towarzystwie najbardziej rozpoznawalnych ludzi na świecie, lub jako gwiazdę programu „Transakcje na milion” to tak naprawdę jest osobą, która dużo lepiej czuje się w mniejszym gronie. Gdyby tylko się dało, to w ogóle unikał by tłumów.

Bardzo mocna skupia się na tym, aby realizować swoje plany i marzenia. Zapewne nie wiecie, a Fredrik właśnie kończy pisać scenariusz filmu, ALE nie o nieruchomościach czy biznesie, ale… horror :D Podzielił się z nami jego fabuła, charakterystyką postaci, a nawet tytułem, ale to pozostawimy na razie dla siebie ;)

Wizjoner, ekscentryk, showman a jednocześnie niezwykle ciepły, wrażliwy i sentymentalny człowiek. Razem z Kamilą byliśmy bardzo poruszeni jego otwartością i ciepłem, którym się z nami dzielił, opowiadając o bardzo osobistych doświadczeniach przeszłości, ale i o niezwykle odważnych planach na przyszłość.

Spotkanie było również niezwykłe szczególnie ze względu na bardzo ciekawą propozycję jaką od niego otrzymałem. Tak odważną i zuchwałą, że nawet mnie wytrąciła z mojej strefy komfortu, a to nie zdarza się często ;)

Stay tuned, bo będzie się działo! :)

A jeśli jeszcze nie czytaliście jego książki pt. „Sprzedaż” to nadróbcie proszę to jak najszybciej. Choćby po to aby wiedzieć, o co chodzi na powyższym zdjęciu! :)

www.fredrikeklund.pl
Trwa ładowanie komentarzy...